Pizza Nemo

perfect place for perfect food

Отварање по реновирањето

Пицеријата „Немо“, еден од најпознатите угостителски брендови во Охрид, отсега и во нов амбиент. На свеченоста присуствуваа пријатели, луѓе од еснафот, голем број гости.

Пицеријата „Немо“ со работа започна во 2005 година. Позната е по највкусните пици кои се подготвуваат според традиционален италијански рецепт, а сето тоа наддополнето со добра услога и пристапни цени.

Брендот „Немо“ покрај пицеријата во центарот на Охрид, е заштитен знак и на рестораните „Александрија“ и „Котва“.

Извор OhridNews

Печено во фурна

Сите наши јадења се печат во фурна на дрва, што им дава посебен вкус.

Пица Сервис

Најбрза достава до вашиот дом или работно место. Порачајте на:

  • +389 46 253 355
  • +389 71 231 079

Апартмани Луканов

Локација

Контакт

  • +389 46 253 355
  • +389 71 231 079
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Работно време

Нед-Чет 9:00 - 24:00
Пет-Саб 9:00 - 1:00